About me

Piszący tata, który stara się spędzać jak najwięcej czasu z niespełna czteroletnim synem i razem z mamą, pokazywać mu świat w pozytywnych kolorach. Jest to dla nas najważniejsza rola życiowa, dobrze wychować swoje maleństwo. 

Moje najświeższe (myśli, kogo to obchodzi) posty  znajdziesz tutaj

 

Oboje uważamy, że najważniejsza jest rozmowa. Dzieci zaczynają rozumieć co się do nich mówi, wcześniej niż nam się wydaje. Dlatego tak ważną rolę jaką jest przekazanie wiedzy naszemu synkowi, zaczęliśmy bardzo wcześnie. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że zaczynamy widzieć profity naszych działań. 

Aniołkiem oczywiście nie jest, bo każde maleństwo, od czasu do czasu musi różki pokazać, ale kochamy go z całego serca, on nas również, więc czego można chcieć więcej? Zapraszam do czytania oraz wyrażania własnych opinii. 

 

Pragnę również nadmienić, że wszystkie posty, a w tym porady, przykłady i metody, mają zapewnić mile spędzony czas przed ekranem i stanowią jedynie informacje pomocnicze, które w żaden sposób nie zastąpią porad psychologów, lekarzy lub innych specjalistów. Dziękuje za zainteresowanie. 

[profile_widget_ninja id=”profile_widget_ninja-12″]

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: